5 секретів гарного настрою

05.06.2021

Якою би банальною не була ця тема, вона завжди залишається актуальною. У житті кожного з нас багато стрессу, радощів і розчарувань. 

Та кожному з нас хочеться залишатися в доброму гуморі, насолоджуватися життям і почуватися на всі 100, незважаючи на проблеми. Як же досягти цього й покращити свій настрій системно, а не одноразово?

1. Споживайте більше овочів та фруктів

Не даремно про це кажуть усі лікарі, спеціалісти і блогери. Овочі та фрукти життєво необхідні не лише для нашого фізичного здоров'я, а і для ментального. Вони запускають в організмі особливі хімічні процеси, які сприяють виробленню гормонів, що відповідають за позитивні емоції.

2. Ведіть щоденник

Тут зовсім неважливо як саме вести щоденник. Це може бути арт, скрапбукінг, детальний розпис кожного дня або ж просто короткі записи в нотатнику в телефоні. Головне - писати про свої думки, почуття й переживання. Так ми звільняємось від надлишку емоцій, заспокоюємося й покращуємо самопочуття.


3. Веселіть та смішіть інших. 

Яким би важким не був день, його завжди можна врятувати, зустрівшись із друзями й посміявшись від душі. Тож жартуйте, обмінюйтесь мемами й веселіться! Якщо в житті все сумне й сіре, весела і смішна компанія завжди додасть яскравих барв буденності.

4. Споглядайте прекрасне

Захоплюєтеся мистецтвом? Ходіть до музеїв і галерей. Любите естетичне кіно? Переглядайте улюблені шедеври кінематографу. Обожнюєте різноманітні квіти? Гуляйте ботанічними садами, виставками і квітковими ринками. Простими словами, дивіться на те, що спричиняє у вас естетичне задоволення. Якщо немає можливості споглядати фізично, завжди під рукою інстаграм і пінтерест! Підпишіться на акаунти, які вважаєте красивими, приємними, надихаючими. Усе прекрасне, що є в нашому житті - це нагадування про те, у якому чудовому світі ми живемо. Від цього точно на душі стає легше!

5. Слухайте сумну музику

Зазвичай усі радять уникати сумних пісень і слухати лише ті, які миттєво покращують настрій. Однак наша мета - покращити його не миттєво, а системно. Тому без сумної музики ніяк! Справа в тому, що коли ми слухаємо депресивну музику, ми підсвідомо дозволяємо собі сумувати рівно стільки, скільки триває композиція / альбом / плейлист. У такий спосіб ми певною мірою контролюємо свої негативні емоції, стримуємо їх надлишок і заповнюємо їх нестачу. Тож давайте собі посумувати й навіть поплакати. Повірте, загалом стане легше!

А на додачу пропонуємо авторський «сумний» плейлист на Spotify:

https://open.spotify.com/embed/playlist/3CV75QwPruOLWlwh2hWW21?theme=0  


Текст : Катя Репік



© 2021 Presentor від Марії. Всі права захищені.
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати